Міжнародне менторство для українських бізнес-лідерок

Підготуйте свій бізнес до експорту на ринок ЄС!


Вперше в Україні стартує наша міжнародна менторська програма! Тримісячна менторська програма підтримає українські жіночі  МСП у створенні дієвого експортного плану, що сприятиме їхньому виходу на ринок ЄС.

Програма є кроком на шляху до утвердження їхньої присутності та створення підґрунтя для інтеграції в ринок ЄС.

Основні дані

 • Тривалість

  01.11.2023 до 31.03.2024

 • Підтримка для

  10 українських МСП, очолюваних жінками

 • Спеціалізоване менторство

  Індивідуальні воркшопи

  та поїздка в Берлін в рамках Berlin Landing Pad

Цілі програми

Програма спрямована на створення рівних можливостей для жінок-підприємниць в Україні для полегшення доступу до ринків ЄС та інтернаціоналізації з метою зміцнення економічної стійкості, відновлення та зростання України.

 • Локація

  Україна

 • Цілі сталого розвитку

    

Яку підтримку надає програма?


Спеціалізоване менторство

з експертами ринку ЄС, адаптоване до ваших конкретних бізнес-потреб та викликів

Експортний план до реалізування

Наприкінці програми ви отримаєте детальний путівник для виходу на ринок ЄС

Воркшопи та семінари

щодо розуміння регуляторних вимог та законодавчої бази, культурних нюансів, методів ведення переговорів, структур імпорту та дистрибуції, аналізу конкурентоспроможності та динаміки ринку в Європейському Союзі

Поїздка до Берліну з покриттям всіх витрат

для нетворкінгу, індивідуальних B2B-зустрічей для налагодження партнерства з ЄС та німецьким ринком, а також для участі у поглиблених воркшопах

Підтримуюча спільнота

жінок у бізнесі, заснована на обміні знаннями, партнерських відносинах та спільному зростанні

Основні дати програми

07 листопада 2023 року

Початок прийому заявок.

22 листопада 2023 року

Прийом заявок завершено. Початок процесу відбору.

Перша половина грудня 2023

Офіційний захід-відкриття у Львові.

Березень 2024

Поїздка в Берлін в рамках Berlin Landing Pad.

Як взяти учать?

Ознайомтеся з кроками, щоб дізнатися, чого очікувати від процесу подання заявки та як до нього підготуватися.

 • Ознайомтеся з критеріями відбору

  Уважно прочитайте вимоги програми та завантажте документ з критеріями відбору.

 • Підготуйте всю інформацію

  Підготуйте своє національне посвідчення особи або паспорт, дозвіл на проживання, якщо є, свідоцтво про реєстрацію вашого бізнесу та резюме (за бажанням).

 • Заповніть заявку

  Заповнення заявки займе близько 15 хвилин, якщо у вас готова вся інформація! Якщо вам потрібна допомога із заповненням заявки, будь ласка, звертайтеся за адресою support@enpact.org.

 • Завантажте документи

  Після того, як ви подасте заявку, ви отримаєте електронний лист із захищеним посиланням для завантаження ваших документів. Будь ласка, завантажте їх, використовуючи посилання, щоб додати документи до заявки.

 • Приєднуйтесь до онлайн-чату

  Ваша заявка розглядатиметься кількома експертами з нашої команди. Якщо ваша заявка пройде відбір, вас запросять на 30-хвилинну співбесіду, щоб дізнатись більше про ваш бізнес і про те, чому ви хочете приєднатися до програми.

 • Перевірте свою електронну пошту

  Після співбесіди ви отримаєте електронного листа з подальшими кроками протягом двох тижнів. В електронному листі ви дізнаєтесь, чи прийняли вас до програми, або ж отримаєте зворотній зв’язок, якщо ми не зможемо запросити вас до участі в програмі. Будь ласка, перевіряйте також спам.

Наразі відкрито прийом заявок для підприємниць, засновниць та бізнес-лідерок, які:


 • досягли 18-річного віку
 • мають українське громадянство або дійсний український дозвіл на проживання і наразі знаходяться в Україні
 • володіють англійською мовою на достатньому рівні щонайменше B2 (відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти
 • мають чинний трудовий договір з компанією або статутну функцію в компанії, яка відповідає наведеним нижче критеріям

Щоб взяти участь, ваша компанія:

 • зареєстрована в Україні у 2022 році або раніше та активно проводить діяльність 
 • має продукцію, готову до експорту, або має певний початковий досвід експорту (це можуть бути попередні або поточні закордонні продажі, залежність від ланцюга поставок з ЄС та наявність продуктів/послуг, що легко масштабуються) 
 • має англомовну присутність в Інтернеті у вигляді веб-сайту або соціальних мереж 
 • має від 5 до 249 офіційно працевлаштованих працівників 
 • може продемонструвати щомісячний обіг не менше 250 євро на одного працевлаштованого працівника з січня по червень 2023 року
 • не має іноземних акціонерів з часткою понад 50% 
 • не має акціонерів з Російської Федерації, Білорусі та Криму
 • не займається або не пов’язана з виробництвом чи розповсюдженням військової техніки або ланцюгами постачання у військовій та збройній промисловості

Завантажити критерії відбору можна тут.

Прийом заявок на участь у програмі “Міжнародне менторство для українських бізнес-лідерок” завершено. Наразі триває процес відбору кандидаток. Якщо Ви подали заявку, будь ласка, перевіряйте свою поштову скриньку протягом наступних днів, оскільки Вам надійде зворотній зв’язок щодо Вашої заявки. Якщо Ваша заявка буде відібрана до наступного етапу, Вас запросять на 30-хвилинне інтерв’ю. Будь ласка, перевіряйте також спам-папку.

З питаннями щодо Вашої заявки Ви можете звертатись безпосередньо до керівника проекту Надії Синиці за адресою: nadiia.synytsia@enpact.org.

Партнери програми

Міжнародне менторство для українських бізнеслідерок та її заходи організовані в рамках програми міжнародного співробітництва EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що співфінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих та середніх підприємств (МСП) а також на підтримку інновацій та експорту. Дізнатись більше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець ініціативи “EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Міжнародна менторська програма для українських бізнеслідерок та заходи в рамках програми впроваджуються enpact e.V.

Зміст публікацій є виключною відповідальністю enpact e.V. і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу та уряду Німеччини.

Sign up for our newsletter!

 • Entrepreneur stories
 • Events & opportunites
 • Ecosystem updates