Just Transition through Entrepreneurship | Напрям “Ідеї”

Подайте заявку, щоб розпочати свій бізнес та підтримати регіон


Напрям “Ідеї” проєкту “Just Transition through Entrepreneurship” має на меті підтримати підприємців-початківців у розвитку їхніх бізнес-ідей протягом трьох місяців тренінгів, нетворкінгу, навчання та доступу до бюджету на покращення ідеї. 

 

Основні дані

 • Тривалість програми

  01.07.2024 до 01.11.2024

 • Підтримка

  75 підприємців-початківців в Україні

 • Компоненти підтримки

  навчання, нетворкінг та доступу до ресурсів

Цілі

Підтримка громад у вугільних регіонах України в адаптації до структурних змін, спричинених переходом на екологічно чисту енергетику, а також до руйнувань, спричинених війною.

 • Географія проєкту

  Львівська та Волинська області

 • Цілі сталого розвитку

    

Проєкт “Just Transition through Entrepreneurship“ спрямований підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах України під час економічних викликів та руйнувань, спричинених війною, шляхом надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям, підприємцям, які вже працюють, та організаціям, які підтримують бізнес. Проєкт складається з чотирьох напрямів: для підприємців-початківців, досвідчених підприємців, організацій з підтримки бізнесу та учасників екосистеми підприємництва.

Триває приймання заявок на напрям “Ідеї”!

Реєструйтеся, аби долучитися до Марафону Ідей

Подати заявку

Цей напрям підтримує підприємців-початківців з ідеями, прямо чи опосередковано пов’язаними з вугільною галуззю. Завдяки участі в проєкті, учасники отримають шанс розвинути свої бізнес-ідеї протягом трьох місяців навчання, менторства, нетворкінгу та доступу до ресурсів. 

Яку підтримку надає проєкт?


Розробка базової бізнес-моделі

на основі вашої ідеї протягом трьох місяців.

Доступ до бюджету до 2 000 євро

у ваучерах на послуги з розвитку бізнесу.

Регулярні семінари з розвитку підприємницьких навичок

та дослідження клієнтів, валідації ідеї й ціннісної пропозиції.

Заходи з нетворкінгу

з німецькими, європейськими та українськими експертами різних галузей.

Публічний Демо День

шанс представити свою ідею та отримати знання для участі в потенційних інкубаційних програмах від партнерів enpact або місцевих партнерів.

Спільнота підтримки

станьте частиною глобальної спільноти підприємців з різних секторів та рівнів експертизи, де ви зможете спілкуватися та обмінюватися знаннями й ресурсами.

Графік програми

30 травня 2024

Початок приймання заявок

30 червня 2024

Завершення приймання заявок

6-7 липня 2024

Марафон Ідей

21 липня 2024

Початок відбору

Серпень-Жовтень 2024

Тривалість програми Pre-incubator

Жовтень 2024

Демо День та подія-закриття

Дізнайтеся більше про проєкт

Окрім напряму “Ідеї”, проєкт “Just Transition through Entrepreneurship“ складається ще з трьох компонентів, які допомагають підприємцям-початківцям, організаціям із підтримки бізнесу та учасникам екосистеми підприємництва. Дізнайтеся більше про ці напрями на головній сторінці проєкту.

Дізнайтеся більше

Як податися на програму?

Прочитайте покрокову інструкцію, аби дізнатися, що очікувати від процесу подачі аплікаційної форми та як до нього підготуватися.

 • Ознайомтеся з вимогами та критеріями відбору

  Завантажте та уважно вивчіть документ “Цільова група, критерії відповідності та відбору”, щоб ознайомитися з вимогами програми. Підготуйте огляд вашої ідеї (якщо вона у вас вже є) заздалегідь, щоб заощадити час.

 • Зареєструйтеся на SM Apply

  Перейдіть за посиланням на аплікаційну форму і створіть обліковий запис на SurveyMonkey Apply (SM Apply), нашій платформі для заявок. Ви можете зареєструватися англійською або українською мовою. Після створення облікового запису ви побачите опцію “Подати заявку” на цей напрям. Якщо вам потрібна допомога з платформою або аплікаційною формою, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту –  justtransition@enpact.org.

 • Заповніть аплікаційну форму

  Після натискання кнопки «Подати заявку» вам потрібно буде заповнити основну інформацію про себе, свою ідею (якщо вона у вас вже є) та свою команду (якщо вона у вас є, якщо ні, ви можете вказати, що ви шукаєте членів команди). Якщо ви подаєте заявку з одним або двома членами команди, вас попросять ввести їхні імена та електронні адреси. Після цього вони отримають автоматичне запрошення на електронну пошту, щоб створити обліковий запис SM Apply і долучитися до спільної командної заявки. Аплікаційна форма призначена для перевірки критеріїв відповідності програми, і не повинна зайняти понад 10 хвилин. 

 • Візьміть участь у Марафоні Ідей 

  Якщо ваша заявка буду відібрана, протягом тижня після її заповнення ми надішлемо вам запрошення на участь у Марафоні Ідей, який відбудеться у липні 2024 року. На Марафоні Ідей ви зможете розробити формулювання проблеми, отримати зворотній зв’язок щодо вашої ідеї та сформувати команду.

 • Подайте свою доопрацьовану ідею

  Після завершення Марафону Ідей ви можете подати доопрацьовану ідею разом з командою, аби отримати шанс долучитися до етапу Pre-Incubator. Вашу ідею оцінюватимуть згідно з Критеріями Відбору програми.

 • Перевіряйте електронну пошту

  Відбір триватиме близько 3 тижнів, тож ви отримаєте від нас листа наприкінці липня. Ми повідомимо, що вас прийнято на програму, або поінформуємо, що не можемо запропонувати вам участь. Просимо також перевіряти папку “Спам”.

Які критерії для участі в проєкті?


Ми заохочуємо подаватися на участь в напрямі “Ідеї”,  якщо ви:

 • Віком від 18 років і маєте законне право на оплачувану роботу в Україні,
 • Проживаєте в одному з цільових регіонів (Володимирський і Луцький райони Волинської області або Червоноградський, Львівський і Золочівський район Львівської області),
 • Готові взяти відповідальність перетворити свою ідею на ринковий продукт або послугу, яка може сприяти сталому розвитку та відновленню, 
 • Маєте команду або бажання працювати в команді з 2-3 людей для розвитку вашої ідеї.

Оскільки ми сприяємо рівності та сталому розвитку, жінки, особи до 26 років, внутрішньо переміщені особи та команди, більшість учасників яких є жінками або внутрішньо переміщеними особами, мають пріоритет у процесі відбору.

Приймання заявок триває!


Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна підтримка щодо вашої заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами – justtransition@enpact.org. Зверніть увагу, що це єдиний офіційний канал для отримання своєчасної відповіді протягом 24 годин.

Заявки приймаються до 30 червня 2024 року.

Документи-помічники


Партнери проєкту

Sign up for our newsletter!