Just Transition through Entrepreneurship | Напрям “Підприємці”

Отримайте підтримку та розвивайте свій бізнес!


Напрям “Підприємці” проєкту Just Transition through Entrepreneurship надає підтримку бізнесам, які вже працюють, для підвищення їхньої стійкості та відновлення задля адаптації до структурних змін та викликів, спричинених війною, у вугільних регіонах Львівщини та Волині.

 

Основні дані

 • Тривалість програми

  01.03.2024 до 01.10.2024

 • Підтримка

  75 мікро-, малих та середніх бізнесів

 • 500 євро на місяць

  Пряма фінансова підтримка

Цілі

Підтримка українського малого та середнього бізнесу в адаптації до структурних змін, спричинених переходом на екологічно чисту енергетику, а також викликів через російську агресію.

 • Географія проєкту

  Львівська та Волинські області

 • Цілі сталого розвитку

    

Проєкт “Just Transition through Entrepreneurship“ спрямований підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах України під час економічних викликів та руйнувань, спричинених війною, шляхом надання комплексної допомоги підприємцям-початківцям, підприємцям, які вже працюють, та організаціям, які підтримують бізнес. Проєкт складається з чотирьох напрямів: для підприємців-початківців, досвідчених підприємців, організацій з підтримки бізнесу та учасників екосистеми підприємництва.

Його мета – підтримати бізнеси, які вже працюють, і прямо чи опосередковано пов’язані з вугільною галуззю. Підприємці-учасники цього напряму отримають доступ до прямої фінансової підтримки, менторства, навчання та розвитку нетворкінгу протягом 6 місяців.

Яку допомогу надає проєкт?


Фінансова підтримка

щомісяця в розмірі 500 євро протягом 6 місяців задля покриття витрат на проживання.

Тренінги

з особистісного розвитку та бізнесу, зокрема, менеджменту задля забезпечення сталого розвитку, масштабування бізнесу та експортної стратегії, доступу до ринку ЄС, лідерства, професійної та особистої стійкості.

Заходи з нетворкінгу

з експертами з України та Європейського Союзу.

Індивідуальне цілеспрямоване менторство

на основі бізнес-потреб та поточних викликів вашого бізнесу.

Вихід на ринок ЄС

підтримка у встановленні контактів з відповідними потенційними партнерами на єдиному європейському ринку.

Cпільнота підтримки

станьте частиною глобальної спільноти підприємців з різних секторів та рівнів експертизи, де ви зможете спілкуватися та обмінюватися знаннями й ресурсами.

Графік програми

06 березня 2024

Початок приймання заявок.

31 березня 2024

Завершення приймання заявок. Початок процесу відбору.

Квітень 2024

Офіційний старт напряму “Підприємці”.

Квітень-вересень 2024

Тренінги та щомісячна фінансова підтримка.

Вересень 2024

Завершення навчальної програми та подія для випускників.

Дізнайтеся більше про проєкт

Окрім напряму “Підприємці”, проєкт “Just Transition through Entrepreneurship“ складається ще з трьох компонентів, які допомагають підприємцям-початківцям, організаціям із підтримки бізнесу та учасникам екосистеми підприємництва. Дізнайтеся більше про ці напрями на головній сторінці проєкту.

Дізнайтеся більше

Як податися на програму?

Прочитайте покрокову інструкцію, аби дізнатися, що очікувати від процесу подачі аплікаційної форми та як до нього підготуватися. 

 • Ознайомтеся з вимогами та критеріями відбору

  Завантажте та уважно прочитайте документ “Право на участь у програмі та критерії відбору”, щоб ознайомитися з вимогами програми. Підготуйте всі документи/інформацію заздалегідь, аби було легше заповнити аплікаційну форму.

 • Зареєструйтеся на SM Apply

  Перейдіть за посиланням на аплікаційну форму і створіть обліковий запис на SM Apply, нашій платформі для заявок. Ви можете зареєструватися англійською або українською мовою. Після створення облікового запису ви побачите опцію “Подати заявку” на цей напрям. Якщо вам потрібна допомога з платформою або аплікаційною формою, будь ласка, звертайтеся на електронну пошту –  justtransition@enpact.org.

 • Аплікаційна форма 1 етапу відбору

  Після того, як ви натиснете на “Подати заявку”, вам буде запропоновано заповнити аплікаційну форму першого етапу відбору. Ви можете подати заявку англійською або українською мовою. Цей етап спрямований на визначення загальних критеріїв відповідності, час заповнення – близько 15 хвилин. Після заповнення заявки ваші відповіді оцінюватимуть згідно з критеріями відповідності програми. Якщо заявка відповідатиме вимогам, вас буде запрошено до 2 етапу відбору.

 • Аплікаційна форма 2 етапу відбору

  Якщо вас буде відібрано до наступного етапу, вам надійде сповіщення на вказану в заявці електронну пошту. Ви матимете тиждень (7 днів) для заповнення аплікаційної форми другого етапу – також англійською або українською мовою. У цій аплікаційній формі ви можете додати більше інформації про свій бізнес, його зв’язок із цільовими регіонами та зазначити мотивацію до участі в програмі. На цьому етапі вам потрібно буде завантажити необхідні документи. Час заповнення заявки – близько 15 хвилин.

 • Долучайтесь до онлайн-розмови

  Кожну заявку оцінюватимуть два представники команди проєкту. Якщо ваша аплікаційна форма буде прийнята, вас запросять на 30-хвилинну співбесіду, щоб ви могли розповісти більше про бізнес і те, як програма стане вам у нагоді. 

 • Стежте за оновленнями електронної пошти

  Протягом трьох тижнів після співбесіди ви отримаєте електронного листа з подальшими кроками. В електронному листі ми повідомимо, що вас прийнято на програму, або поінформуємо, що не можемо запропонувати вам участь. Просимо також перевіряти папку “Спам”.

Ми заохочуємо вас подаватися, якщо:


 • Ви засновник або працюєте на ключовій посаді на мікро-, малому або середньому підприємстві, яке зараз розташоване в Україні 
 • Ваш бізнес юридично зареєстрований в Україні з датою реєстрації не пізніше жовтня 2023 року або ви зареєстровані як приватний підприємець (ФОП) 
 • Ви готові взяти на себе зобов’язання щодо подальшого розвитку та адаптації вашого бізнес-рішення задля посилення вашої діяльності в Україні 
 • Ваш бізнес пов’язаний із Львівською та Волинською областями

Жінки, внутрішньо переміщені особи та команди, більшість учасників яких є жінками або внутрішньо переміщеними особами, мають пріоритет у процесі відбору. 

Заявки приймаються до 31 березня 2024 року.

Приймання заявок завершено!


Якщо у вас виникли запитання або вам потрібна підтримка щодо вашої заявки, будь ласка, зв’яжіться з нами – justtransition@enpact.org. Зверніть увагу, що це єдиний офіційний канал для отримання своєчасної відповіді протягом 24 годин.

Документи-помічники


Партнери проєкту

Sign up for our newsletter!

 • Entrepreneur stories
 • Events & opportunites
 • Ecosystem updates